Zespół

Jesteśmy Kancelaria adwokatów i radców prawnych z siedzibą w Warszawie i biurem w Lublinie. Kancelarię tworzą adwokat Monika Węgrzyn i radca prawny Beata Adamczuk wraz z zespołem współpracujących z nimi aplikantów radcowskich oraz adwokackich.

Jesteśmy zespołem adwokatów i radców prawnych z dużym doświadczeniem w prowadzeniu postępowań sądowych, administracyjnych, jak i podatkowych. Możemy poszczycić się wieloma sukcesami zawodowymi, które bezpośrednio stały się sukcesami finansowymi naszych klientów. Świadczona przez naszą Kancelarię pomoc prawna, charakteryzuję się indywidualnym i elastycznym nastawieniem na Klienta i jego potrzeby, jest rzetelna, fachowa, cechuje ją wysoki profesjonalizm. Różnorodność spraw, które prowadzimy pociąga za sobą konieczność sięgania do wielu przepisów prawa co umożliwia nam wszechstronne jego stosowanie, a przez to stałe doskonalenie zawodowe.

Nasza wiedza, doświadczenie, zaangażowanie, wnikliwość i kreatywność w rozwiązywaniu problemów prawnych pozwalają nam zaoferować kompleksowe, a zarazem specjalistyczne usługi prawnicze na najwyższym poziomie.

Świadczymy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Udzielamy porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego i prawa karnego za wynagrodzeniem w wysokości do 150 zł brutto.

Stawki za porady prawne z innych dziedzin wynoszą od 100 do 200 zł brutto, w zależności od ilości poświęconego czasu i stopnia skomplikowania sprawy. Zapewniamy atrakcyjny sposób rozliczania należności przy zleceniu prowadzenia sprawy.

 

Radca Prawny Beata Adamczuk

Radca Prawny Beata Adamczuk

 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

W latach 1996-1999 współpracowała z liczącymi się na rynku lubelskim kancelariami adwokackimi i radcowskimi, gdzie zdobywała cenne doświadczenie i wiedzę, świadcząc usługi na rzecz przedsiębiorców krajowych i zagranicznych.

Od 1999 r. członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie.

Reprezentant Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan” w Wojewódzkiej Radzie Dialogu Społecznego w sekcji ds. rynku pracy; były syndyk oraz nadzorca sądowy w postępowaniach upadłościowych i układowych.

Specjalizuje się w prawie cywilnym materialnym i procesowym, prawie spółek handlowych, prawie migracyjnymi oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych.

Włada językiem angielskim.


Adwokat Monika Węgrzyn

Adwokat Monika Węgrzyn

 

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.

Praktyk z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu szeregu procesów sądowych, w szczególności z prawa rodzinnego, cywilnego, karnego.

Wcześniej współpracująca z renomowanymi warszawskimi kancelariami prawnymi.

Od 2013 r. członek Izby Adwokackiej w Warszawie.

Specjalizuje się w prawie rodzinnym, szeroko rozumianym prawie cywilnym,  w tym prawie prawie spadkowym oraz prawie karnym.

Włada językiem angielskim.